CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

JAK PRACUJEMY

ZWINNOŚĆ

Jesteśmy samoorganizującymi się grupami, które skupiają się na zaangażowaniu klientów w proces wytwarzania wysokojakościowych, kompleksowych produktów.

INNOWACYJNOŚĆ

Doceniamy i promujemy innowacyjne myślenie oraz rozwiązywanie problemów. NOVOMATIC Technologies Poland S.A. oferuje Ci szansę na wykorzystanie potencjału w zakresie projektowania, a także rozwoju innowacyjnego oprogramowania najwyższej klasy.

JAKOŚĆ

Wytwarzane przez nas oprogramowanie jest starannie testowane, tak aby spełniało nasze standardy jakości i było zgodne z najlepszymi praktykami stosowanymi w branży.

KOMPLEKSOWOŚĆ

Dajemy Ci możliwość uczestniczenia w procesie wytwarzania oprogramowania od pomysłu do wdrożenia – pracując z nami, możesz aktywnie uczestniczyć we wszystkich etapach pracy nad produktem oraz mieć realny wpływ na jego ostateczną postać.

O NAS

MISJA

Rynek rozrywki jest jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi biznesu. Osiągnięcie sukcesu na tym polu zależy od umiejętnego wykorzystania możliwości oferowanych przez branżę IT oraz rozpoznania zmian w niej zachodzących. Ponieważ obecność w świecie rozrywki wymaga dynamicznego reagowania na potrzeby klientów, jedynie kreatywne podejście do nowych rozwiązań technologicznych może stanowić gwarancję sukcesu.

W tym miejscu pojawiamy się my – NOVOMATIC Technologies Poland S.A. – zespół 300-tu fachowców, zajmujących się na co dzień projektowaniem i wytwarzaniem oprogramowania związanego z rynkiem elektronicznej rozrywki. Dostarczanie innowacyjnych i konkurencyjnych rozwiązań programistycznych jest podstawową działalnością statutową naszej firmy.

CO MOTYWUJE NAS DO DZIAŁANIA?

Przede wszystkim konkurencyjność oraz wysoka jakość wytwarzanych produktów. Efektywne i innowacyjne podejście do powierzonych zadań sprawiło, że w ciągu wielu lat naszej obecności na rynku wypracowaliśmy kompleksowy system wytwarzania oraz dostarczania produktów w oparciu o programowanie zwinne.

JAK OSIĄGAMY ZAMIERZONE CELE?

Stałe inwestowanie w rozwój pracowników skutkuje utrzymaniem elastyczności oraz efektywnej struktury, która mobilizuje nas do podejmowania nowych wyzwań. NOVOMATIC Technologies Poland S.A. nieprzerwanie zmierza do udoskonalenia procesów wytwórczych i chętnie podejmuje innowacyjne wyzwania biznesowe.

NOVOMATIC Group of Companies

Pracujemy dla najlepszych. Jesteśmy integralną częścią działu projektowo-badawczego NOVOMATIC Group of Companies – potentata na światowym rynku rozrywki. Wspieramy oraz realizuje potrzeby NOVOMATIC na wszystkich poziomach wytwarzania oprogramowania. Naszym celem jest zapewnienie szerokiej gamy wysokojakościowych produktów oraz szybka reakcja na wymagania stawiane przez austriacki koncern.

ZARZĄD

Adam Fabrycy

Adam Fabrycy

Adam Fabrycy, urodzony w 1959 r., pracuje dla firm z Grupy NOVOMATIC od 1991 r.,zasiadając w Zarządach wielu spółek prowadzących działalność operacyjną na terenie Polski. Obecnie jest Członkiem Zarządów następujących firm:

  • NOVOMATIC Technologies Poland S.A.
  • ATT S.A.
  • NOVO-POLAND Sp. z o.o.

Długoletnia praktyka sprawiła, że Adam Fabrycy posiada szeroką wiedzę na temat polskiego rynku gier i rozrywki.

Prywatnie, interesuje się muzyką (preferuje jazz i muzykę klasyczną), czytelnictwem oraz podróżami. Jest pasjonatem historii Krakowa, rekreacyjnej jazdy na rowerze, pływania, a także miłośnikiem psów rasy beagle.

Rafał HędrzakRafał Hędrzak

Rafał Hędrzak

Rafał Hędrzak, urodzony w 1966 r., absolwent AGH, pracuje dla Grupy NOVOMATIC od 2013 r. Od 2014 r. pełnił funkcję Członka Zarządu ATSI S.A. Posiadając wieloletnie doświadczenie w handlu, zarządzaniu produkcją oraz w działach marketingu dużych firm, podjął się koordynacji działań firmy ATSI S.A. i wprowadził ją na nowe tory.

Oprócz pracy w ATSI S.A., Rafał Hędrzak sprawował funkcję Dyrektora Zarządzającego FORTRESS Gaming Technologies S.A.. Obecnie jest Członkiem Zarządów w firmach:

  • NOVOMATIC Technologies Poland S.A.
  • NOVO-POLAND Sp. z o.o.

Prywatnie, interesuje się nowoczesnymi technologiami, podróżami motocyklowymi po Europie, grą w brydża oraz literaturą podejmującą wątki historii najnowszej. Rekreacyjnie uprawia tenis, jazdę na nartach i żeglarstwo.

HISTORIA

NOVOMATIC Technologies Poland S.A. (dawniej ATSI S.A.) powstała w 1997 r, jako zaplecze R&D dla Koncernu NOVOMATIC. Na przestrzeni ostatnich 20 lat rozwijała się realizując projekty z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i narzędzi.

Obecnie zatrudnia ok. 300-tu specjalistów z różnych dziedzin – między innymi architektów, programistów, testerów i projektantów. Pracując zgodnie z założeniami metodyk zwinnych takich jak Scrum czy Kanban, rozwija oprogramowanie oparte na dużych systemach rozproszonych.

Rokrocznie nagradzana Gepardem Biznesu oraz Gazelą Biznesu. W 2014 r. firma zajęła pierwsze miejsce w prestiżowym rankingu Diamenty Forbesa, w kategorii: małe małopolskie firmy.

NOVOMATIC

Firma NOVOMATIC Technologies Poland S.A. jest partnerem koncernu NOVOMATIC Group of Companies, największego europejskiego producenta i operatora automatów do gier oraz dostawcy gier i systemów do zarządzania kasynami. NOVOMATIC, którego główna siedziba zlokalizowana jest w austriackim Gumpoldskirchen, został założony w 1980 roku przez profesora Johanna F. Grafa i z upływem czasu stał się bezsprzecznie jednym z liderów w branży.

Grupa NOVOMATIC zatrudnia około 29 000 pracowników w 50 krajach i eksportuje zaawansowane technologicznie rozwiązania do 80 krajów. Zarządza również ponad 260 000 automatów do gier rozmieszczonych w jednej z 1800 własnych lokalizacji lub podnajmowanych innym podmiotom.

Dzięki swym licznym filiom na całym świecie, Grupa NOVOMATIC działa we wszystkich segmentach branży gier i oferuje swoim partnerom i klientom szeroki wachlarz rozwiązań. Oferta ta obejmuje stacjonarne produkty, usługi oraz systemy zarządzania (w tym finansami), rozwiązania mobilne, online oraz społecznościowe, jak również loterie i zakłady sportowe wraz z wieloma kompleksowymi produktami i usługami pomocniczymi.

DOŁĄCZ DO NAS

DBAMY O CIEBIE

ZDROWIE

Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny

SPORT

Różnorodne zajęcia sportowe dzięki Benefit Systems

CATERING

Współfinansowane obiady dostarczane codziennie

ZALEŻY NAM NA TOBIE

Po pracy Organizujemy wspólne wyjścia po pracy,aby lepiej się poznaćBrak oficjalnego dress coduPoczuj się komfortowo w pracyKonferencje i szkoleniaWspieramy Twoje ambicjena drodze do rozwojuZaopatrzenie kuchenneSpotkaj się z kolegamiprzy filiżance kawy lub herbatyElastyczne godziny pracyDbamy o godzenie życia zawodowegoz prywatnym, dlatego w piątki możeszrozpocząć weekend już od 13-tej

KONTAKT

E-mail

info@novomatic-tech.com

Telefon

Siedziba główna:
+48 (12) 258 00 50, +48 (12) 258 00 60

Adres

Siedziba główna:
Krakowska 368, 32-080 Zabierzów
Biura:
Kątowa 4A, 32-080 Zabierzów
Kątowa 20, 32-080 Zabierzów

Transport publiczny

Siedziba główna - autobusy:
238, 248, 258 (Przystanek Modlniczka Mała)
268, 278 (Przystanek Modlniczka Trzcie)

Siedziba główna - pociągi:
Stacja kolejowa Kraków Business Park

Znajdź nas na mapie